Zastrzeżenia

dotyczące serwera DrEaKmOrE
Robimy co możemy, aby ten serwer był dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Narażeni jednak jesteśmy na te same problemy ze sprzętem i oprogramowaniem, na które napotykają wszyscy użytkownicy komputerów w tych trudnych czasach. Możesz oczekiwać, że ten serwer będzie niedostępny najwyżej kilka dni w roku, ale nie możemy Ci tego obiecać. Jeżeli jakieś informacje z tego serwera są Ci niezbędnie potrzebne, zrób sobie wydruk albo kopię na dysku twardym swojego komputera.

Podobnie jest z powiadomieniami e-mail. Robimy co możemy, ale nasz system pocztowy nie jest doskonały, Internet nie jest doskonały, a prawdopodobnie Twój system pocztowy również nie jest doskonały. Nie polegaj na naszym serwerze w sprawach życia i śmierci. Czy Twój komputer kiedykolwiek się zawiesił? Nasz serwer jeszcze nie, ale nie przyjmujemy zakładów, że będzie działał w jakimś konkretnym momencie.

Decyzje moderatorów i administratorów serwera co do publikacji komentarzy, nitek, stron itp. są nieodwołalne i ostateczne. Jeżeli wysłałeś coś co uważasz za zabawne i/lub interesujące, ale nie publikujemy tego, wtedy cóż - może to dla Ciebie przykre, ale wolimy to od przykrości, jaką sprawiałby wielu użytkownikom tego serwera całkowity brak kontroli.

Rezerwujemy sobie prawo wykluczania użytkowników z naszej sieciowej wspólnoty. Zazwyczaj powodem skorzystania z tego prawa jest notoryczne publikowanie nie na temat lub publikowanie innych niepożądanych treści, co nakłada nazbyt wiele pracy na barki moderatorów lub administratorów serwera.

Więcej

Jeśli lubisz takie teksty jak ten, mogą spodobać Ci się również:

[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl