Dlaczego warto się zarejestrować

na serwerze DrEaKmOrE
Rejestracja nie jest konieczna. Każdy gość serwisu DrEaKmOrE może bez rejestracji przeglądać wszystkie ogólnie dostępne dokumenty, serwisy, zdjęcia itp. z naszego serwera. Jeżeli chcesz pozostać biernym użytkownikiem, nie musisz zawracać sobie głowy rejestracją. Ale jeśli nie chcesz pozostać bierny(-a) ...

Nasz serwer to coś więcej niż tylko kolekcja statycznych stron WWW. Chcemy tworzyć sieciową wspólnotę osób, które dzielą wspólne zainteresowania. Dla tej grupy DrEaKmOrE może być narzędziem wzajemnej komunikacji, platformą dyskusji, tablicą ogłoszeń, placem zabaw, itp. itd. Możliwości są teoretycznie nieograniczone -- w praktyce ograniczone Waszą pomysłowością i naszymi dobrymi chęciami (robimy to w wolnym czasie i nie dostajemy za to pieniędzy).

Tak czy inaczej, rejestracja jest warunkiem (jedynym zresztą) korzystania z dodatkowych możliwości, jakie daje DrEaKmOrE. Są to między innymi:

Jeżeli wysoko cenisz własną prywatność i obawiasz się, że wykorzystamy podane przez Ciebie informacje do jakichś nielegalnych, nieetycznych lub zwyczajnie podejrzanych celów i jeśli to powstrzymuje Cię przed rejestracją, przeczytaj nasze zasady ochrony prywatności. Tak czy inaczej, podczas rejestracji pytamy tylko o adres e-mail, imię i nazwisko. Wiemy, że nic Cię nie powstrzyma od podania fałszywych danych (jeśli wstydzisz się swojego nazwiska albo masz inne powody), pamiętaj jednak, że e-mail musi być prawdziwy -- warunkiem rejestracji jest odebranie poczty z podanego adresu.

Jeżeli udało się nam Cię przekonać, to świetnie, jeśli nie -- to trudno. Może kiedyś zmienisz zdanie. Do rejestracji będzie Ci potrzebny adres e-mail (oczywiście własny). Jeśli go nie masz, możesz założyć darmowe konto pocztowe w paru miejscach w sieci (m.in. Onet, Interia, Yahoo). Formularz logowania/rejestracji na DrEaKmOrE pojawi się, kiedy klikniesz na jakąś opcję dostępną tylko dla zarejestrowanych użytkowników (np. gdy będziesz chciał(a) wypowiedzieć się na forum dyskusyjnym). Możesz oczywiście przejść do tego formularza bezpośrednio - kliknij tutaj.

Więcej

Jeśli interesują Cię teksty takie jak ten, obejrzyj również

[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl