Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Płacąc za wodę finansujemy KWW Marcina Pawlaka

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

10 listopada 2006
Dziś o godzine 24:00 rozpocznie się cisza wyborcza. Nie będzie juź można agitować, wieszać plakatów. Pewno dlatego dziś w Brzączowicach o godzinie 17:15, na przystanku autobusowym w kierunku Myślenic, zatrzymał się samochód dostawczy marki Lublin oklejony herbem miasta Dobczyce z napisem pogotowie wodociągowe. Z auta wysiadło dwóch panów, którzy zaczeli oklejać przystanek plakatami KWW Marcina Pawlaka.

Dlaczego wykorzystuje się gminne mienie do rozwożenia plakatów wyborczych? Czy komitetowi, który lekką ręką wydaje tysiące złotych na piękne ulotki na kredowym papierze, na telewizyjne spoty, nikt nie chce użyczyć prywatnego samochodu? Dlaczego wszyscy mieszkańcy gminy mają dopłacac do kampanii burmistrza Pawlaka? Czy woda w naszym mieście nie jest wystarczająco droga, dlaczego do jej kosztów doliczać wycieczki po gminie z wyborczymi plakatami?

Powiadomił nas Łukasz Bajer

Komentarze

Płacąc za wodę.....

Szanowny Panie Łukaszu Stanowczo oświadczam , że pracownicy nie uczestniczą w kampanii wyborczej i nie wieszają plakatów żadnego Komitetu Wyborczego , tylko po prostu jak w każdy piątek sprzątają przystanki autobusowe. Proszę o trochę rzetelności. Z wyrazami szacunku Robert Maniecki

-- Robert Maniecki

Uderz w stół

W sobotę o 16:05 dostałem SMS następującej treści: ,,Szanowny p. Lukaszu. To moi pracownicy jak w kazdy piatek sprzatali przystanki a nie bawili sie jak Pan w wybory. Troche rzetelnosci! Robert MANIECKI"; koniec cytatu.

1. Umiem odróżnić miotłę od plakatu.

2. Nie wiedziałem że Robert Maniecki ma taką firmę co sprząta przystanki i wiesza plakaty.

3. Ja nie bawię się w wybory, bo to jest poważna rzecz dla każdego obywatela.

4. Rozumiem że musisz tak pisać Robercie, wszak za to Ci płacą (podobno niemało, ale nie zazdroszczę).-- Łukasz Bajer


Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl