Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Nowe zajęcia w MGOK(iS)

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

28 września 2005
  1. 5 października organizujemy warsztaty fotograficzne pn. "ABC fotografii", prowadzone przez krakowskiego fotografika Dominika Chobota. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę poznać tajniki sztuki fotografowania oraz wykonania własnych zdjęć, z których jedno wliczone będzie w cenę warsztatów: 5 zł. Zapisy w Gimnazjum u pani Lucyny Sławińskiej-Targosz i w MGOKiS w Dobczycach. Serdecznie zapraszamy.
  2. Pięć dni później, 10 października ruszamy z kursem fotograficznym dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o fotografowaniu i poznać tajniki aparatów fotograficznych, także cyfrowych. Kurs odbywać się będzie raz w tygodniu, także w plenerze w celu praktycznego zastosowania wiedzy. Cena kursu uzależniona jest od liczby uczestników. I spotkanie w dniu jak wyżej o godzinie 17:00. Wymagane posiadanie aparatu fotograficznego. Gorąco polecam adeptom fotografii.
  3. Z początkiem października rozpoczyna się także szereg zajęć sportowych, w tym: siatkówka, piłka nożna, gimnastyka, łucznictwo i inne w Szkole Podstawowej w Brzączowicach. Zajęcia finansowane będą z Funduszu Profilaktyki Alkoholowej. Zapraszamy dzieci i młodzież.
  4. Miłośników sztuk plastycznych, muzyki i tańca ludowego, mażoretkowego, nowoczesnego i aerobiku zapraszamy ponownie na zajęcia kółka plastycznego, ogniska muzycznego, próby Mażoretek, Zespołu Pieśni i Tańca, Orkiestry Dętej, tańca towarzyskiego (także dla dorosłych).
Bliższych informacji udzielamy codziennie pod numerem telefonu: 27-11-347.
Powiadomił nas Marcin Bajer

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl