Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Unia Polityki Realnej w Dobczycach

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

7 marca 2004
Na początku lutego b.r. odbyło się w Dobczycach walne zebranie Oddziału Myślenicko-Limanowskiego UPR. Po wysłuchaniu sprawozdań z dotychczasowej działalności oddziału zebrani udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi i w tajnym głosowaniu wybrali nowe władze. W skład Zarządu Oddziału weszli: Marcin Bajer (prezes), Krzysztof Dasman (sekretarz i wiceprezes), Arkadiusz Weszka (skarbnik) i Rafał Żądło (członek zarządu).

Oddział Myślenicko-Limanowski UPR powstał w kwietniu 2003 r. Obejmuje swoim zasięgiem dwa małopolskie powiaty: myślenicki i limanowski. 8-osobowe Koło UPR w Dobczycach jest największym i najaktywniejszym kołem regionalnym na terytorium tego oddziału.

W gminie Dobczyce Unia Polityki Realnej cieszy się sporym poparciem, o czym świadczą chociażby wyniki osiągnięte w wyborach samorządowych w październiku 2002 roku. Kandydat UPR do Sejmiku województwa małopolskiego uzyskał w Dobczycach 17% głosów a startujący w 2 obwodach kandydaci do Rady Miejskiej zdobyli najwięcej głosów po kandydatach komitetu wyborczego byłego burmistrza.

Aktualnie dobczycka UPR przygotowuje się do kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Jeśli wolność, sprawiedliwość i niepodległość coś dla Ciebie znaczą - zastanów się - może warto przyłączyć się do nas. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kołem UPR w Dobczycach. E-mail: upr@dobczyce.net lub telefon: 600-332235.

Unia Polityki Realnej to prawicowa partia polityczna opowiadająca się za wolnoscią gospodarczą, obniżeniem podatków i zlikwidowaniem wpływu lokalnych, warszawskich i brukselskich urzędników na życie Polaków. UPR występuje zdecydowanie przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

Janusz Korwin-Mikke na spotkaniu z wyborcami przed referendum europejskim - maj 2003 r.
Powiadomił nas Marcin Bajer

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl