Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Dni Dobczyc 2002

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

11 lipca 2002
O Dniach Dobczyc 2002 oficjalnie niewiele jeszcze wiadomo. Wiadomo natomiast na pewno, że impreza ta cieszy się olbrzymim zainteresowaniem odwiedzających nasze strony, którzy regularnie wpisują hasło ,,Dni Dobczyc'' do dobczyckiego szperacza. Dlatego uchylę teraz tak zwanego rąbka tajemnicy.

Dni Dobczyc 2002 odbedą się w lipcu, od 20-ego do 21-ego. Impreza została w tym roku sprywatyzowana, przetarg na jej organizację wygrał właściciel piwarni zwanej potocznie "Rzeźnią", mieszczącej się przy ulicy Rzeźniczej. Pozwala to domniemywać, że czego jak czego, ale piwa i mięsa nie powinno zabraknąć. Z atrakcji muzycznych przewidywany jest m.in. występ Eleni. Z atrakcji niemuzycznych: partia "żywych szachów" oraz tradycyjny pokaz sztucznych ogni. Póki co, nic więcej nie wiem. Jakby ktoś jeszcze słyszał jakieś plotki na temat tegorocznych Dni Dobczyc, proszę podzielić się nimi pisząc na adres dobczyce@tigana.pl.

Aktualizacja: 11 lipca, godzina 23:50 Prośba o nadsyłanie plotek przyniosła pierwsze owoce: sąsiad zza płota poinformował mnie pocztą elektroniczną, że w niedzielę 21 lipca wystąpi słynna i niegdyś bardzo popularna artystka kabaretowa Genowefa Pigwa. Pani Genowefa trochę już posunęła się w latach i w zasadzie jest na emeryturze, jednak zapraszana na naszą skromną imprezę miała jakoby powiedzieć: "urodzono we żniwa, ochrzono we wykopki, emerytowano w sianokosy, na Dni Dobczyc czese włosy, podwijom kiece i lece!".

Aktualizacja: 15 lipca, godzina 23:06 Kompletny program Dni Dobczyc 2002 można znaleźć na oficjalnych stronach internetowych Gminy i Miasta Dobczyce oraz tutaj (u nas wersja bez błędów ortograficznych, na stronach gminy pisowania orygialna -- najbardziej podoba mi się "symultana szachowana").

Powiadomił nas Marcin Bajer

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl