Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Nowy adres poczty

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

5 września 2007
Po sześciu latach i siedmiu miesiącach działalności przy ulicy Piastowskiej dobczycki Urząd Pocztowy zostanie przeniesiony ponownie. Nowy adres to Parkowa 1. Od 17 września 2007 r. poczta będzię działać nieopodal Rynku, w nowym budynku zajmowanym wcześniej przez sklep samoobsługowy Spar, który po niedługiej działalności dyskretnie był zbankrutował.

W związku z przeprowadzką, w piątek 14 września Urząd Pocztowy przy Piastowskiej 26 będzie czynny tylko do 14:00, a w sobotę 15 września w ogóle nie będzie otwarty. Godziny otwarcia Urzędu pod nowym adresem będą takie same jak pod starym, czyli 8:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku oraz 8:00 - 13:00 w soboty.

Powiadomił nas Marcin Bajer

Komentarze

Lekcja dziennikarskiego rzemiosła

Tydzień po obublikowaniu powyższej wiadomości, 12 września 2007, na łamach ,,Dziennika Polskiego" ukazała się następująca notatka:

Jej autor, kryjący się za pseudonimem ADOM redaktor Andrzej Domagalski, demonstruje na tym przykładzie jak zainkasować wierszówkę wykorzystując cudzy tekst, oczywiście zmieniony na tyle, żeby ta sztuczka nie rzucała się w oczy. Trzeba przyznać, że poziom etyki zawodowej pana redaktora stale wzrasta - jeszcze niedawno zdjęcia z naszego serwisu podpisywał na łamach ,,Dziennika Polskiego" swoim nazwiskiem. Fotografię nowego budynku poczty zrobił sam.

-- Marcin Bajer


Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl