Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

W upalne dni można kąpać się w zalewie

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

17 lipca 2007
Letnia pogoda już w pełni. Z jednej strony to dobrze, bo kto lubi deszczowe lato, ale z drugiej strony duże upały są trudne do zniesienia. Ochłody można szukać nad Rabą lub w basenach: na Jałowcowej albo na Zarabiu, przy ulicy Turystycznej.

Ale to nie wszystko! iłą niespodzianką dla mieszkańców Dobczyc będzie z pewnością informacja, że tego lata można się dla ochłody wykąpać w zalewie. Chodzi oczywiście o zalew na Stradomce w pobliskim Łapanowie. Dojechać tam można przez Raciechowice, busami odjeżdzającymi z przystanku przy ul. Podgórskiej.
Blue snake

Jezioro Dobczyckie pozostaje niestety niedostępne dla rekreacji.

Powiadomił nas Marcin Bajer

Komentarze

A może rewolucja?

Kiedy wreszcie udostępnią zalew dla żeglugi i wędkarstwa? W Dziećkowicach (Imielin- Jaworzno) na Przemszy też jest ujęcie wody, ale można żeglować i łowić rybki.Wszystkie moje pytania, kierowane do Gminy Dobczyce i małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego są zbywane okrągłą gadaniną. Myślę, że gdyby wszyscy, którym zależy na otwarciu zbiornika (środowiska wędkarzy, żeglarzy, sklepikarzy, właścicieli nieruchomości, itp, itd) zjednoczyli się i nacisnęli wspólnie, to nasza droga WŁADZA nie mogłaby ich tak pięknie olać, jak samotnego, choć upierdliwego żeglarza. Jak ktoś chce się przyłączyć do krucjaty, niech pisze: jtobola@wp.pl

-- Jarosław Toboła

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl