Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

XXV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce 2007

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

1 czerwca 2007

W dniach 1-3 czerwca odbędzie się na okolicznych drogach XXV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów ,,Dobczyce 2007”. Celem wyścigu jest wyłonienie mistrzów Krajowego Zrzeszenia LZS na rok 2007.

Wyścig składał się będzie z 3 etapów:

Zakończenie wyścigu i wręczenie nagród: w niedzielę 3.06. o 15:30 w Ośrodku Wypoczynkowym MPWiK na Górze Jałowcowej w Dobczycach.

Organizatorami wyścigu są: Ministerstwo Sportu, Krajowe Zrzeszenie LZS Warszawa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Starostwo Powiatu Myślenickiego, Urzędy Miast i Gmin: Myślenice, Dobczyce, Raciechowice, Wiśniowa, Łapanów oraz WLKS KRAKUS.

Wet race

Peleton wyścigu po przejechaniu pierwszego kilometra II etapu - Dobczyce, ul. Marwin