Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Dobczycki Kręciołek

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

10 października 2006
Automobilklub Galicyjski zaprasza zawodników i kibiców na cykl Kręciołków o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Trzy eliminacje rozegrane zostaną na terenie byłej giełdy samochodowej w Dobczycach. Pierwsza z nich odędzie się już 22 października.

Wytyczona trasa będzie miała charakter mini-oesu, a jej długość wynosić będzie 1,5 km. Nawierzchnia próby będzie asfaltowa z jednym krótkim łącznikiem szutrowym. W programie przewidziano 3 przejazdy dla każdego zawodnika (zależnie od frekwencji).

Za I, II i III miejsca w klasie w jednej eliminacji przewidziano pamiątkowe dyplomy oraz medale. Na zakończenie cyklu pierwsze trzy miejsca w poszczególnych klasach zostaną nagrodzone dyplomami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wpisowe wynosi 4 0zł. W przypadku, gdy zawodnik będzie chciał być klasyfikowany w całym cyklu pierwsze wpisowe wyniesie 60 zł.

Zawodnicy zobowiązani są do startu w kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa! W razie braku kasków organizator może wypożyczyć na czas przejazdu zawodnika.

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na adres agalicyjski@op.pl oraz w dniu imprezy do godziny 8:00. Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 9:00. Wcześniej organizator zapewnia przejazd wytyczonej trasy w kolumnie w celu zapoznania się z próbą.

Powiadomił nas Łukasz Bajer

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl