Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Dobczyckie firmy najlepsze w Małopolsce

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

29 kwietnia 2006
Dwa przedsiębiorstwa z Dobczyc znalazły się wśród laureatów małopolskiej edycji konkursu "Wielka Mała Firma", wyróżniającego najbardziej wiarygodne i rzetelne spośród małych i średnich przedsiębiorstw. Firma Usługi Transportowo-Budowlane Masełko & Masełko zajęła drugie miejsce w kategorii firm małych, a w kategorii firm średnich zwyciężyła spółka Albert Polska. Obie te firmy będą reprezentować Małopolskę w ogólnokrajowym finale konkursu, którego rozstrzygnięcie nastąpi w Warszawie w listopadzie b.r.

W Polsce działa ponad 1,6 miliona małych i średnich firm, co stanowi 99,5 proc. wszystkich aktywnych podmiotów gospodarczych. Zapewniają one około 67 proc. miejsc pracy oraz tworzą około 48,6% produku krajowego brutto. To im w głównej mierze gospodarka zawdzięcza swój wzrost.

Konkurs "Wielka Mała Firma" został zorganizowany przez PZU wspólnie z "Gazetą Prawną" i firmą doradczą Dun & Bradstreet. Konkurs służy wyróżnieniu tych przedsiębiorstw, które mogą stać się wzorem dla innych, a jego nadrzędnym celem jest promowanie etyki biznesowej oraz wiarygodności i rzetelności w biznesie.

Powiadomił nas Marcin Bajer

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl