Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Koniec budowy gimnazjum?

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

24 kwietnia 2002
Zanosi sie na dłuższy zastój na placu budowy gimnazjum przy ul. Szkolnej. Już dawno opuściły budowę ekipy budowlańców i cięzki sprzęt: dzwigi i takie tam inne, a w około połowy kwietnia wywieziono ostatnie baraki, które były zapleczem socjalnym dla robotników, nie zostawiono nawet budy dla stróża. Czyżby sztandarowa inwestycja gminy Dobczyce skazana została na utonięcie w błocie?
Powiadomił nas Łukasz Bajer

Komentarze

nadzieja

mam 17lat i miałem nadzieje że trójka moich dzieci (Zosia, Anetka i Adam) w wieku 13 lat (czyli za jakieś 22 może 23 lata) pujdą do tego pięknego, nowego gimnazjum na ul. szkolnej. Teraz już w to troche wątpie lecz nadal mam nadzieje że piątka moich wnuków(Zbysio, Jacuś, Natalka, Krzysio i Irenka)będzie sie uczyć i przeżywać piękne lata dzieciństwa w tejże szkole

-- Piotrek Korbas

Gimnazjum ;-)

Ja mieszkam na osiedlu Piastowskim czyli budowę szkoły widziałem od kopania fundamentu. początek zapowiadał sie piękny, potem krótka przerwa i znów budowa. I zbudowali szkołe ale tylko po dach. Żadnych okien nic goły beton. Nie wiem po co zrobili taką dużą płyte, jak budują tylko na połowie, czyli "hujnia"

-- Tomasz Wojnarowski

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl