Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

23 listopada 2006
14 stycznia 2007 roku odbędzie się XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Dobczycach, przy Urzędzie Gminy i Miasta, powstaje lokalny sztab Finału. Chętni do udziału w kweście mogą się tam zgłaszać do 30 listopada.
Powiadomił nas Marcin Bajer

Komentarze

XV Finał WOŚP

Prosze nie umieszczać błędnych informacji dotyczący czegokolwiek co jest związane z finałem WOŚP w Dobczycach!! Rozumiem że przypadkowo napisał Pan datę 20 listopada zamiast 30. Na przyszłaść jeśli będzie Pan chciał cokolwiek zamieścić na stronie prosze o kontakt - napewno odemnie otrzyma Pan najaktualniejsze informacje dotyczące WOŚP w Dobczycach.

Pozdrawiam Rafał Bączyński koordynator sztabu WOŚP w Dobczycach e-mail: rafba@wp.pl

-- Rafał Bączyński


Za umieszczenie błędnej informacji najmocniej przepraszam. Faktycznie omyłkowo napisałem 20 zamiast 30. Już poprawiłem.

Natomiast Pański komentarz ("Na przyszłaść jeśli będzie Pan chciał cokolwiek zamieścić na stronie prosze o kontakt") świadczy o kompletnym niezrozumieniu zasad publikowania informacji w Internecie. To chyba Pan jako koordynator sztabu WOŚP powinien zadbać o rozreklamowanie Finału rozsyłając informacje do mediów, nie byłoby wtedy zapewne żadnych pomyłek. Jeśli w przyszłości chciałby Pan coś opublikować na tych stronach to serdecznie zapraszam. Błędy ortograficzne, stanowiące najwyraźniej nieodłączny składnik Pańskich wypowiedzi, oczywiście poprawię. Swoją drogą - jeśli lokalny sztab WOŚP tak prowadzi politykę informacyjną to życzę samych sukcesów :-)

-- Marcin Bajer


Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl