Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Studio Otwarte TV Kraków - o Dobczycach - poniedziałek, 5 czerwca 18:30

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

4 czerwca 2006
W poniedziałek 5 czerwca o 18:30 w Studio Otwartym Telewizji Kraków (TV3) odbędzie się dyskusja na temat Dobczyc. Ponieważ oprócz Pawlakowej koalicji w programie weźmie też udział dobczycka opozycja, można spodziewać się ciekawego widowiska (zamiast tradycyjnego wodolejstwa i napuszonych przechwałek naszych władz samorządowych).

Studio Otwarte to dyskusje i spory ,,na żywo" w studio telewizyjnym TV Kraków, z udziałem zaproszonych gości. W programie są poruszane ważne bieżące tematy, dotyczące życia kulturalnego, społecznego i politycznego Krakowa i Małopolski. W każdym programie mogą uczestniczyć widzowie telefonując do studia lub wysyłając e-maile.

Powiadomił nas Marcin Bajer

Komentarze

Studio Otwarte

Witam! Właśnie oglądałem TV3 i tak sobie myśle, że to nie była najlepsza reklama naszej gminy. Po wymienieniu ostatnio zdobytych certyfikatów, nagród itp. poszedł ostry dym. Szkoda, że takie rzeczy wychodzą poza gminę bo to świadczy o wszystkich jej mieszkańcach. Ja nie wiem kto tam miał racje ale wiem, że takie sprawy powinny być rozgrywane na własnym "boisku"

-- Wojtek Grzegorzak

Dyskusja

Dyskusja o tym programie toczy się na forum pod adresem http://dobczyce.nuh.pl/smf/index.php?topic=54

-- Marcin Bajer

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl