Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Tapeta numer 1

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

20 grudnia 2002
Ukazał się pierwszy numer nowej dobczyckiej gazetki pod tytułem "Tapeta". Zamieszczono życzenia Świąteczne od burmistrza, sprawozdanie z turnieju piłkarskiego i parę innych artykułów, nic tylko brać i czytać - "Tapeta" dostępna jest za darmo w dobczyckich sklepach. Tradycyjnie dostając coś za darmo zastanawiamy się kto (i dlaczego) za to płaci. Wszystko wskazuje na to, że płaci burmistrz - z naszych podatków. To zła wiadomość. Dobra jest taka, że przynajmniej się tego wstydzi, bo w stopce redakcyjnej brakuje wydawcy. Życzymy sukcesów na rynku prasowym i większej roztropności w wydawaniu pieniędzy obywateli.
Powiadomił nas Łukasz Bajer

Komentarze

Od Redakcji TAPETY

Szanowny Panie Łukaszu (Marcinie)!!! Przede wszystkim pragniemy bardzo serdecznie podziękować za doskonałą reklamę naszej TAPETY - bezpłatną... Następnie kilka słów wyjaśnień. Rozumiemy, że pojawienie się na Naszym rynku konkurencji informacyjnej dla Waszego serwisu bardzo Was zaniepokoiła, przez co zostaliście "zmuszeni" do tak bardzo prymitywnego komentarza, nie popartego żadną rzetelną informacją, wykazującego totalny brak fachowości dziennikarskiej. Dla wiedzy Państwa czytelników (bo przecież Wasza redakcja nie jest zainteresowana faktami!?) pragniemy poinformować, że TAPETA redagowana i wydawana jest przez grupę inicjatywną młodych ludzi, którzy poświęcając własny czas, sprzęt i pieniądze chcą dzielić się z mieszkańcami Gminy i Miasta Dobczyce tym co ważne i ciekawe. W żadnym wypadku nie jest to czasopismo Urzędu Gminy, nie jest opłacane z Państwa podatków, a kolejne numery będą sponsorowane przez lokalną przedsiębiorczość. Liczymy również na wsparcie finansowe serwisu internetowego DrEaKmOrE, za które z góry bardzo serdecznie dziękujemy, życząc Szczęśliwego Nowego Roku i wielu, ale to bardzo wielu czytelników.

Redakcja

-- Paweł Reszka


Od Redakcji DrEaKmOrE

Uderz w stół, nożyce się odezwą. A nie mogliście w stopce redakcyjnej napisać kto "Tapetę" wydaje? Uniknęlibyśmy nieporozumień i obeszłoby się bez tych mało eleganckich określeń: "bardzo prymitywny komentarz" i "brak fachowości dziennikarskiej". Oby Wam tej fachowości nigdy nie brakło.

Pana Burmistrza najserdeczniej przepraszam za karygodne podejrzenie, jakoby miał cokolwiek wspólnego z wydawaniem "Tapety" za pieniądze podatników.

P.S. Do Redakcji "Tapety": na nasze wsparcie finansowe raczej nie liczcie. Doceniamy jednak Wasze poczucie humoru przejawiające się w stwierdzeniu, że "Tapeta" jest konkurencją dla naszego serwisu. Ha, ha, ha! Powodzenia!

-- Łukasz Bajer


Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl