Dobczyce. Mury zamku w wieczornym s³oñcu. Wiosna 1999

Owocne obrady naszej Miejskiej Rady

Dobczyce : Aktualności : Jedna wiadomość

11 lutego 2002
Na posiedzeniu Rady Miasta w dniu 4 lutego dyskutowano przede wszystkim o finansowaniu budowy gimnazjum w Dobczycach. Oprócz tego radni zdecydowali o sprzedaży działki na Zarabiu i szkoły w Stojowicach. Upoważnili również Zarząd do podpisania umowy o współpracy z gminą Hajsin w Ukrainie i uchwalili gminny program zwalczania alkoholizmu.

Ze środków przeznaczonych na ten program zostanie wybudowany nad Rabą "SKATE PARK". Nie jestem tak biegły w językach obcych jak nasi radni, więc nie wiem, o co może tu chodzić, ale cieszę się, że w naszym mieście będzie przynajmniej jedna gminna inwestycja mająca solidne podstawy finansowe.

Szczegółowe sprawozdanie z posiedzenia rady wisi, jak zwykle, w gablocie na budynku magistratu i każdy, kto ciekaw, może się z nim zapoznać w całości. Jak zwykle nie ma najmniejszych szans na to, by ta informacja pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej Dobczyc. Nasze władze prowadzą nowoczesną politykę informacyjną, nacechowaną troską o zdrowie obywateli. Jeśli chcesz wiedzieć co w gminie piszczy, przespaceruj się do Rynku zamiast psuć sobie wzrok przed monitorem.

Powiadomił nas Marcin Bajer

Komentarze

Jest postęp!

Nie ma co się nabijać z polityki informacyjnej naszej kochanej władzy. Ta gablotka na urzędzie pojawiła się dopiero za tej rady, wcześniej jej nie było. Tylko plotki :-), telewizja i gazety. W tej kolejności.

-- Zenek Pytajnik

Skate park

Gdyby nie ta notatka w Dzienniku Polskim nigdy bym nie zgadł, że skate park to teren do jazdy na wrotkach i deskorolkach. :-)

-- Marcin Bajer

Dodaj komentarz[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl