teatr

turystyka inaczej

galeria

bez granic

..w Dobczycach

stare domy

początek 

      No właśnie. Po co komuś zawracam głowę jakimiś za przeproszeniem - "pierdołkami". Rozpoczynam tworzenie własnej strony internetowej i mimo, że mistrzem w tym jeszcze nie jestem - pewno wyjdzie idealnie. Trzeba wierzyć w swoje siły.
  A cóż takiego na niej będzie ?
  Mianowicie :

  TEATR
  - To niewielka wzmianka o Wielkiej sprawie. Nie każdy ( jak się okazuje - "O Zgrozo" ) wie o istnieniu i co ważniejsze - o czynnym działaniu ( względnie częstym, a już z pewnością wielce ujmującym serca widzów )
  Prowizorycznego Teatru Niskokalorycznego w Dobczycach

  JAZDA
  - Czyli turystyka inaczej. Sprawozdania z turystycznych wypraw, ale bardziej miejsce dające upust marzeniom o podróżach w polskim i niepolskm świecie. Informacje o zakątkach, do których warto pojechać, popłynąć, polecieć, czy nawet pójśc, oraz o tych, których z pewnych względów powinno się za wszelką cenę unikać.

  GALERIA
  - Tu chwalę się swoimi dziełami sztuki. Ja wiem, że sławę zdobędę dopiero za jakieś 300 lat. Ale zanim to nastąpi, chętnie wysłucham słów wszelkiej krytyki.
  Ech my artyści...

  BEZ GRANIC
  - To dopiero pole do popisu! Prezentacja wszystkich szalonych i oryginalnych pomysłów ( moich, ale mam nadzieję nie tylko ), które zostały zrealizowane i które dopiero są na etapie świtania. Im bardziej szalone - tym lepsze!

  CO SŁYCHAĆ
  - Nowinki z życia kulturalnego i niekulturalnego Dobczyc

  STARE DOMY
  - Strona poświęcona drewnianym i glinianym "rezydencjom" w Dobczycach.      Na ile ciekawe okaże się to co planuję - zobaczymy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć mi powodzenia.
kontakt ze mną