Rozkład jazdy

autobusów i mikrobusów z Dobczyc, do Dobczyc i przez Dobczyce

Dobczyce : Busy

Najbliższe odjazdy

z Dobczyc
z Krakowa
z Wieliczki
z Myślenic
z Łapanowa
ze Skrzydlnej
dowolny przystanek


autobusy na parkingu Tronchetto w Wenecji

Wyszukiwanie

Przystanek początkowy
Przystanek końcowy
Czas odjazdu
Przewoźnik


Rozkłady jazdy innych busów i autobusów przemierzających małopolskie drogi można znaleźć na stronie Andrzeja Wijasa. Są tam między innymi rozkłady O'KEYa, DarBusa i FB w postaci nadającej się do wydrukowania.

Wszystkie odjazdy Dar-busów i O'Key-busów z Dobczyc i Krakowa są zebrane w wygodnej do wydrukowania formie na stronie Olgi.

Dodatkowe informacje

28 czerwca 2007 r. firma O'Key zakończyła działalność na liniach z Krakowa do Dobczyc, Raciechowic i Wiśniowej. Zlikwidowane kursy zostały usunięte z naszego rozkładu jazdy.

Wiosną 2006 roku uruchomiono pierwszą podmiejską linię (auto)busową na trasie Bieńkowice - Kędzierzynka, przez Nową Wieś, Dobczyce i Skrzynkę Górną. Rozkład jazdy niestety nie został ujawniony na przystankach, ale w dni powszednie busy jeżdżą często.

W Krakowie busy w stronę Dobczyc odjeżdżają aktualnie z różnych przystanków. Przystanek początkowy wszystkich DAR-Busów w Krakowie to parking na rogu ulic Worcella i Pawiej, w pobliżu głównego wejścia do ,,Galerii Krakowskiej". Busy innych przewoźników - w zależności od trasy: jeżdżące ulicą Starowiślną wyruszają z przystanku na początu tej ulicy, naprzeciw Poczty Głównej, a te jeżdżące Alejami Trzech Wieszczów mają początkowy przystanek na Nowym Kleparzu, pod DT "Herbewo".

W Myślenicach busy do Dobczyc odjeżdżają z parkingu przy al. Słowackiego, a w Raciechowicach, Wiśniowej, Gdowie, Skrzydlnej i Łapanowie -- z rynków tych miejscowości.

W Dobczycach są dwa podstawowe przystanki:

Niektóre ceny biletów z Dobczyc: Kraków 3 zł, Wieliczka 2,50 zł, Myślenice 2 zł, Raciechowice 2 zł, Kawec 2,50 zł

Uwagi i propozycje do niniejszego rozkładu jazdy proszę przysyłać na adres dobczyce@tigana.pl

Program Busy -- (C) 2000 by Grzegorz Mucha[ DrEaKmOrE - strona główna | copyright / prawa autorskie | zastrzeżenia prawne | prywatność ]

webmaster@tigana.pl