Raz do roku w Gruszowie. To za mało, każdy ci to powie

DrEaKmOrE : Forum dyskusyjne DrEaKmOrE : Gruszów : Wątek
Powiadamiaj mnie o nowych odpowiedziach
To dowód na to, że- "...nadziei nigdy nie za wiele".Mimo to wciąż jestem w przekonaniu, że tkwi ona w nas. I wrócą na łamy naszego FORUM, piszacy w latach poprzednich, od 2003 roku. Zdarza się, że rzucę okiem i ... Myślę gdzie podziali się:Jan Frankowski vel Franciszek Lisowski, Ania Stelmach, MichałCzaja, Bogusław Siłko, Anna Kosz, Łukasz Bajer, Marcin Bajer, Magdalena Burnos, Ania Natanek,Iza D.,Krzysztof Gruszowiak, Józek Zafascynowany,Sławek Strama,Damian Strama,Elżbieta B., Barbara Żabinska? To spore grono, jestem przekonany, że może dać z siebie jeszcze co nieco, w ramach niniejszego forum. To moja kolejna próba nawiązania łączności z "przeszłoscią". Tę historyczną przede wszystkim mam na myśli. I wyjdzie na to, jak wiele z nadziei w nas jest?

-- Mieczysław Dej, 31 stycznia 2012

Odpowiedzi

Proszę zauważyć, że w treści sporzadziłem niezwykłą listę obecności. Zatem nalezy ją podpisać, znaczy się zaznaczyć swoją obecność, za co z góry serdeczne "Bóg zapłać!"

-- Mieczysław Dej, 31 stycznia 2012

Po latach nieobecności w sieci, melduję się jeszcze tej samej zimy. I dziękuję za wytrwałość Panie Mieczysławie! Pozdrawiam.

-- Łukasz Bajer, 8 marca 2013

I ja serdecznie pozdrawiam. Stare przywiązanie powoduje, że nie ma to jak Dreakmore.... Co tam FB, czy też Twetter;)

-- Mieczysław Dej, 8 marca 2013